מלגה פה

איך לממש קופונים של מלגה פה?

על מנת להינות מהנחה משמעותית ובלעדית להיגיון של סטודנט באתר המלגות הגדול בישראל - Milgapo, יש ראשית להעתיק את קוד הקופון: higamilg.
לאחר מכן, יש ללחוץ על הכפתור "ממש הטבה" אשר יעביר אתכם לעמוד המתאים באתר המלגות (מלגה פה). לאחר שתגיעו לאתר, תבצעו הרשמה זריזה לטובת התאמה מילגה אישית. לאחר השלב הזה, תגיעו לעמוד החבילות (המסלול הרשמה אותו תרצו לרכוש) שם תזינו את קוד הקופון אשר מעניק לכם כ-10% הנחה במלגהפה, ולאחר מכן לחצו על החבילה.
כבר יש לכם משתמש ב-Milgapo? מצוין. התחברו לאתר, ולאחר מכן הזינו את קוד ההנחה בעת רכישת חבילה.
 • 10% הנחה בהרשמה לאתר מלגה פה

  10% הנחה בהרשמה לאתר מלגה פה

  קוד קופון: higamilg ממש הטבה
 • 10% הנחה למלגות ללא תמורה! (ללא התנדבות)

  10% הנחה למלגות ללא תמורה! (ללא התנדבות)

  קוד קופון: higamilg ממש הטבה
 • 10% להרשמה עבור מלגות לתואר ראשון

  10% להרשמה עבור מלגות לתואר ראשון

  קוד קופון: higamilg ממש הטבה

קופון מלגה פה - בלעדי להיגיון של סטודנט

מה זה מלגה פה? אם עדיין לא הכרתם את אתר מלגה פה אשר עשה לסטודנטים את החיים הרבה יותר קלים? בהחלט הגיע הזמן. Milgapo מספקת הגשה אוטומטית וחכמה למאות מלגות עבור כל סטודנט שנרשם לשירות. באמצעות מלגה פה יגדלו הסיכויים שלכם לקבלת מלגה בצורה ניכרת, וכל זאת ללא מאמץ מצדכם כלל. עד כה, סייעה מלגה פה ליותר מ-250,000 סטודנטים, ובאמתחתה מעל 850 מלגות שונות המחכות רק לכם.

איזה הנחה יש למלגה פה?

ובכן, מלגה פה בשיתוף קהילת הסטודנטים הגדולה בישראל, היגיון של סטודנט, החליטו בצעד נועז להקהל עוד יותר על הסטודנטים שלנו. באמצעות קוד הקופון higamilg, תוכלו לקבל 10% הנחה על ההרשמה הבסיסית לאתר Milgapo. נכון לשנת 2020, לא ניתן למצוא קוד קופון למלגה פה אשר מקנה הנחה גדולה מזו. 

האם אפשר להעביר לחברים את הקופון?

בהחלט כן. יש לכם חבר סטודנט? בין אם הוא סטודנט לתואר ראשון, תואר שני, הנדסאי או אפילו סטודנט מכינה, אתם יכולים לעזור לו. ספרו לו על ההנחה בMilgapo, שלחו לו את קוד הקופון הבלעדי שלנו, ותחסכו לו בעלות ההרשמה לאתר. 
רוצים לקבל מאיתנו פוסטים מעניינים, חדשות וקופונים ישירות למייל?