פיצה האט

איך לממש קופון של פיצה האט? 

על מנת לממש את הקופונים של פיצה האט יש ראשית להעתיק את קוד הקופון. לאחר מכאן, ניתן ללחוץ על כפתור "ממש הטבה" אשר יעביר אתכם לאתר פיצה האט (pizzahut.co.il), ולהזין את קוד הקופון הרלוונטי. לאחר מכן תקפוץ בועה שם יש ללחוץ על "מימוש קופון". כעת תוכלו לבחור בפיצה המתאימה אשר ניתנה לכם בהטבה (כתוב על גבי הפיצה "כלול במבצע") או לחלופין תוכלו להגדיל או לשנות את סוג הפיצה בתוספת תשלום יחסי. לאחר סיום הזנת התוספות ובחירת הפיצות לחצו על "מעבר לתשלום" ובתאבון. *בסניף מלחה ירושלים השובר תקף בדלפק הטייק אווי בלבד. *השובר אינו תקף באום אל פאחם וטירה.     *ניתן לחלק כל תוספת ל-2 חצאים. ט.ל.ח*
 • משפחתית + תוספת ב- 55 ₪ (איסוף)

  משפחתית + תוספת ב- 55 ₪ (איסוף)

  קוד קופון: 650008 ממש הטבה
 • 2 משפחתיות + 2 תוספות ב- 105 ₪ (כולל משלוח)

  2 משפחתיות + 2 תוספות ב- 105 ₪ (כולל משלוח)

  קוד קופון: 320110 ממש הטבה

קופון פיצה האט

מחפשים אחר קופון לפיצה האט? רוצים לקבל הטבה שווה? הנחה מיוחדת? כאן ב'היגיון של סטודנט' תוכלו לקבל מבצעים לפיצה האט עם קוד קופון הנחה נוח לשימוש. המבצעים נכון לעכשיו מעודכנים לשנת 2019 ואנו דואגים לעדכן אותם בכל עת.

איזה הטבות של פיצה האט יש לכם?

נכון להיום בשנת 2019, יש לנו כ-2 הטבות בעבור הזמנת פיצה האט. קוד קופון לפיצה משפחתית + תוספת (לא כולל משלוח) ב-55 ₪ וקופון פיצה האט 2 משפחתיות + 2 תוספות ב-105 ₪ כולל משלוח. אנחנו מאמינים שבהמשך הדרך יהיו לנו קודי קופונים נוספים לפיצות שונות ועוד הנחות והטבות לפיצה האט על שלל המוצרים השונים שלה.

מהו אחוז ההנחה הגדול ביותר?

אחוזי ההנחה משתנים על פי המחיר באתר פיצה האט כמובן, אבל ניתן למצוא בין 30% ועד ל-35 אחוז הנחה על פיצה האט דרך שימוש בקופונים והטבות שונות.

האם ניתן לממש את הקופון בכל הסניפים?

את הקופונים ניתן לממש ברוב הסניפים של פיצה האט כמו יהוד, אשקלון, אשדוד, תל אביב, בית שמש, באר שבע ועוד. ישנם כמה סניפים בהם לא ניתן לממש את הקופון כמו פיס ארנה בירושלים, סניף יד אליהו בתוך היכל מנורה, אום אל פחם וסניף טירה.

האם הקופון הוא חד פעמי?

קודי הקופונים אינם חד פעמיים, ניתן לעשות שימוש חוזר באותו קוד הקופון לפיצה אשר מיועד לקהל הסטודנטים ומעניק להם הנחות והטבות ברשת פיצה האט. קוד הקופון לפיצה האט תקף לשנת 2019 - כמובן שנדאג לעדכן ולחדש את שיתוף הפעולה גם בשנה הבאה.

ומה בנוגע לאותיות הקטנות? (אין)

קודי הקופונים וההטבות המוצגות לעיל הנם שיתוף פעולה בין היגיון של סטודנט ובין פיצה האט, הקופונים ניתנים בחינם לקהל הסטודנטים וללא כל התחייבות לממש אותם, ייתכן ויהיה תוקף לקופון, אך כאשר תנסו לממש אותו כבר תדעו כי אינו תקף. אנו נשמח לדעת על כך במידה וזה קרה. כמובן שאנחנו דואגים לעדכן את קודי הקופונים ואת הטבות פיצה האט ולחדש אותם כל הזמן. נכון לשנת 2019, הקופונים, המבצעים וההנחות עדכניים ופעילים. מוזמנים להנות מפיצה האט חמה וטעימה בשני מבצעים שונים.

סניפי פיצה האט בהם ניתן לממש קופון והנחה

לפניכם רשימת סניפי רשת פיצה האט בארץ, אשר ניתן לממש בהם את הקופון, שימו לב במידה והקופון כולל משלוח הזינו באתר פיצה האט את הכתובת שלכם ותקבלו באופן אוטומטי את הסניף המתאים. כמו כן, במידה ומדובר על איסוף עצמי (קוד קופון לאיסוף עצמי בלבד או עם משלוח, ניתן להשתמש בשניהם כאיסוף), יש אפשרות להשתמש בכפתור ה"waze" להגעה לסניף למטרת האיסוף. *רשימת הסניפים נלקחה מאתר האינטרנט של פיצה האט (pizza hut) ועודכנה לאחרונה ב-2019.
 
שם הסניף כתובת הסניף כשרות ניווט לסניף
אור עקיבא קניון אורות כשר למהדרין נווט לסניף
אילת טיילת פנינת אילת לא כשר נווט לסניף
אילת הקניון האדום טיילת פנינת אילת כשר למהדרין נווט לסניף
אלונים צומת אלונים כשר נווט לסניף
אם הדרך קניון אם הדרך לא כשר נווט לסניף
אשדוד אשדוד סטאר סנטר כשר למהדרין נווט לסניף
אשדוד סיטי הציונות 13/9 כשר למהדרין נווט לסניף

 
רוצים לקבל מאיתנו פוסטים מעניינים, חדשות וקופונים ישירות למייל?