רשימת תפוצה - תקנון וקבלת תנאי הצטרפות

גולש באינטרנט אשר בוחר להצטרף לרשימת התפוצה, אשר היא רשימת דיוור, מקבל על עצמו את כללי תקנון זה ומתחייב לפעול על פיו. ההצטרפות לדיוור הינה חינם, וכל אחד רשאי להצטרף לקהל המקבל פרסומים באמצעות רשימת תפוצה זו. ברישום לדיוור נותן הגולש באתר את הסכמתו לשימוש בפרטיו כאמור לעיל, ובסהכמתו מבקש להצטרף למאגר התפוצה שלנו לצורך קבלת דיוור לכתובת המייל  ולטלפון הנייד שלו (במידה והזין מי מהם או את שניהם).

האתר 'היגיון של סטודנט' (בכתובתו: www.higa.co.il) מאפשר לגולשיו להצטרף לרשימת תפוצה לקבלת מידע, חדשות, מבצעים, פרסומים, הנחות, ועוד וזאת באמצעות הזנת דוא"ל בטפסים השונים באתר ובכך להצטרף לרשימת התפוצה של היגיון של סטודנט. 

אנו נמסור דיוור אלקטרוני אך ורק למי שחפץ בכל, ולכן כל מי שהצטרף לרשימת הדיוור, רשאי להסיר עצמו מהרשימה בכל עת שיבחר, וזאת ע"י הודעה מפורשת אשר יהיה ניתן למסור אותה באמצעות הדיוור אשר יקבל בגוף המכתב. רק לאחר שנקבל בצורה מפורשת בקשת הסרה, נקרא אותה ונבין את משמעות תוכנה, נסיר את הגולש לאלתר מקבלת מיילים נוספים. אנו נעשה הכל על מנת לפעול במהירות ובזמן סביר להסרת המשתמש מקבלת דיוור, אולם ברור כי במידה ולא תגיע לידיעתנו בקשה להסרה לא נוכל לבצע יש מאין.

הנך מסכים לשימוש במידע שתמסור לנו ומאשר כי השימוש בו לא ייחשב כפגיעה בפרטיותך ולא יזכה אותו בכל תגמול ו/או פיצוי כלשהו.

בהצטרפותו לדיוור, מסכים הגולש באתר כי מידע ו/או הטבות שיקבל, לרבות פרטיו האישיים, יוחזקו במערכת הדיוור שלנו וכי ייעשה במידע זה שימוש עפ"י שיקול דעתנו, לרבות העברת נתוניו האישיים לצורך קבלת פרסומים מגופים שונים.

שמורה לנו הזכות להפסיק את חברותו של כל מי שיצטרף בכל זמן נתנון לרשימת הדיוור, וזאת לפי שיקול דעתנו ומבלי צורך לנמק או להודיע על כך.

בהצטרפותך לרשימת התפוצה הינך מסכים לכל האמור לעיל.
רוצים לקבל מאיתנו פוסטים מעניינים, חדשות וקופונים ישירות למייל?